Kontakt ze mną

Szanowni Państwo,

strona ma charakter blogowy, co oznacza, że nie prowadzę regularnej sprzedaży, konsultacji, porad, korespondencji i doradztwa innego niż zamieszczone na tych stronach w formie darmowych porad online. 

Dostępne rozwiązania mają charakter hobbystyczny, prowadzony okazjonalnie, nie w sposób ciągły i nie w sposób usystematyzowany.

Jestem hobbystą, pasjonatem który chce dzielić się doświadczeniem w formie jednostronnej, pisemnej komunikacji (ta strona) z innmi pasjonatami audio hi-fi.

Sekcja kontakt jest przeznaczona dla osób które chcą skontaktować się ze mną w sprawie prezentowanych w sekcji “Produkty” kabli i urządzeń, ewentualnie podzielić się własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi zapisów na tej stronie.

Kontakt ze mną przez formularz na portalu allegro lokalnie.


Aktualizacja 24/05/2025 – brak wypożyczeń oraz kabli REFERENCE na sprzedaż. Zostało kilka sztuk kabla PREMIUM dostępnego na allegro


Informacje na temat wypożyczeń:

Power Reference II: Dostępne są dwa wygrzane kable o długości 2m które służą jako demonstracyjne dla zainteresowanych. Wypożyczam je na 5 dni roboczych od momentu odebrania paczki z paczkomatu przez odbiorcę.

Wysyłka na test odbywa się po wpłacie pełnej wartości przewodu oraz pokrycia kosztów przesyłki równych 20zł. Wysyłka odbywa się paczkomatem Inpost. Po piątym dniu odbiorca proszony jest o odesłanie przewodu na wskazany przeze mnie adres oraz poinformowanie mnie o swojej decyzji.

Egzemplarze testowe nie są na sprzedaż. Dla klientów zdecydowanych na zakup przygotuję nowe, niewygrzane kable. Cena za przewód jest stała oraz nie podlega negocjacjom. Klient decydując się na wypożyczenie przyjmuje to do wiadomości oraz akceptuje. Wyceniając przewód przyjąłem praktykę ustalenia najniższej możliwej ceny oraz braku możliwości negocjacji i otrzymania rabatów.

Power Premium: Dostępna jest mała ilość (ok 10szt.) nowych, niewygrzanych kabli gotowych do wysyłki zainteresowanym na test. Kable wypożyczam na okres do 21 dni kalendarzowych. Warunki logistyczne oraz finansowe identyczne jak w przypadku opisanym wyżej. Aktualna cena za kabel widoczna jest na portalu allegro.